Kelual Ds Sh 100Ml Trego me te zmadhuar

Ducray Kelual Ds Sh 100Ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,000.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

DUCRAY KELUAL DS SH 100ML

Shampo trajtuese kunder zbokthit intensiv dhe pruritit te skalpit. Kombinin 2 perberes anti- bakteriale:

-Ciklopiroxolamine 

- Pirition zinku

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet ne floke te lagur masazhohet dhe shplahet. Riaplikohet, lihet 3 minuta dhe shplahet. 

Per nje trajtim intensiv keshillohet perdorimi 3 here ne jave per 2 jave.

Per nje trajtim mbajtes keshillohet perdorimi 1 here ne jave. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori