PERSEN*100MG 40TABL Trego me te zmadhuar

PERSEN*100MG 40TABL

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L407.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

PERSEN*100MG 40TABL

Persen eshte medikament bimor me efekt te lehte qetesues. Rrenjet e Valerianes kane efekt qetesues. Qetesojne shenjat e nervozizmit, axhitimit dhe gjithashtu ndihmon ne kthimin e gjumit normal. 
Gjethet e melises kane veprim qetesues dhe karminativ dhe shtojne akoma me shume efektin qetesues. Gjethet e menderzes gjithashtu ne bashkeveprim me valerianen perforcojne efektin relaksues. 
Keshillohet te perdoret ne te rritur dhe femije mbi 12 vjec. 
Ne rastet e axhitimit merren 2-3 tableta Persen 2-3 here ne dite. Ndersa ne rastet e pagjumesise merren 2-3 tableta 1 ore para gjumit. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori