LIERAC SUPRA RADIANCE EYES 15ML

Produkt i ri

4 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L5,850.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC SUPRA RADIANCE EYES 15ML

Linjë e cila inspirohet nga zbulimet e biologjise qelizore  dhe e ideuar për parandalimin e plakjes se parakoheshme qelizore me anë të

  • Detoksifikimit
  • Riaktivizimit qelizor duke nxitur sintezën e nevojshme për energji.

Përgjegjësi kryesor me veprim anti-toksik është proteina NRF2 ,e cila është përgjegjëse në aktivizimin e proceseve natyrale detoksifikuese ,parandalon krijimin e toksinave të reja .


Formula Supra Radiance  përmban :

  • Horehound te bardhe e ngjashme ne strukture me proteinen NRF2 
  • Hyalu3(acid hyaluronic me peshë molekulare të madhe ,acid hyaluronic i mikrokapsuluar si dhe ekstrakt agave i ngjashëm me acid hyaluronic qe penetron deri në dermë )
  • Ekstrakte të Pagoda Tree me efekt antioksidant
  • Ruscogenin dekongjestinat me efekt kundër borsave dhe dhe rrathëve të errët

Keto dy elemente realizojne :

1- Detoksifikim
2- Rigjenerim qelizor
3- Hidratues ,tonifikim dhe efekt "filler" per nje kohe te gjate

Përdorimi :

Aplikojeni në mëngjes dhe /ose në darkë

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori