LIERAC SUPRA RADIANCE NIGHT CREAM 50ML Trego me te zmadhuar

LIERAC SUPRA RADIANCE NIGHT CREAM 50ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L7,182.50

Pagesë me para në dorë

L8,450.00 Taksa te perfshira

-15%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC SUPRA RADIANCE NIGHT CREAM 50ML

Lierac Supra Radiance Night është një krem ​​nate që ndihmon në detoksifikimin dhe korrigjimin e rrudhave duke rinovuar  lëkurën në mëngjes

Linjë e cila inspirohet nga zbulimet e biologjise qelizore  dhe e ideuar për parandalimin e plakjes se parakoheshme qelizore me anë të

  • Detoksifikimit
  • Riaktivizimit qelizor duke nxitur sintezën e nevojshme për energji.

Përgjegjësi kryesor me veprim anti-toksik është proteina NRF2 ,e cila është përgjegjëse në aktivizimin e proceseve natyrale detoksifikuese ,parandalon krijimin e toksinave të reja .


Formula Supra Radiance Night permban :

  • Horehound te bardhe e ngjashme ne strukture me proteinen NRF2 
  • Hyalu3(acid hyaluronic me peshë molekulare të madhe ,acid hyaluronic i mikrokapsuluar si dhe ekstrakt agave i ngjashëm me acid hyaluronic qe penetron deri në dermë )
  • Ekstrakte nga pema e mëndafshtë me efekt detoksifikues 
  • Acid laktik dhe Acid glikolik me efekt zbutës

Keto elemente realizojne :

1- Detoksifikim
2- Rigjenerim qelizor
3- Hidratues ,tonifikim dhe efekt "filler" per nje kohe te gjate

Përbërësit e saj aktive kanë një efekt qetësues të menjëhershëm, linjë e frymëzuar nga kremrat e gjumit aziatikë që japin efekt zbutës, freski dhe rehati.

Prej muajit të parë të aplikimit, shkëlqimi i lëkurës riaktivizohet. Rrudhat  janë zbutur.

Mënyra e përdorimit : 

Aplikojeni ne darkë

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori