GRIPOFLEX 750 5BUST Trego me te zmadhuar

GRIPOFLEX 750 5BUST

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L391.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

GRIPOFLEX 750 5BUST
Efekt i kombinuar kundёr dhembjes dhe temperaturёs. Largon shpejt simptomat e gripit, ftohjes dhe inflamacionin e rrugёve tё sipёrme tё frymёmarrjes, pёrfshirё dhembjen e kokёs dhe trupit, temperaturёn, bllokimin e hundёve dhe sinuseve, tёshtimave dhe sekrecionet e hundёve.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori