Lierac Phytolastil Solucion 75ml Trego me te zmadhuar

Lierac Phytolastil Solucion 75ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L4,650.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC PHYTOLASTIL SOLUCION 75ML

Laboratorët Lierac kanë qënë të parët që janë interesuar për këtë problem estetik të strijave, për të kërkuar origjinën metabolike, dhe pas punimesh të shumta kërkimore prezantojnë një sinergji fitoterapeutike me bazë Alchemilla-Edera-Equiesto, aktive në biosintezën e fibrave elastike.

Phytolastil është trajtimi i parë i përpunuar për t’i dhënë një përgjigje specifike problemit të strijeve duke favorizuar parandalimin dhe rikthimin.

Solucion ultra i përqendruar në ekstrakte vegjetale, jo i yndyrshëm, parandalon shfaqjen e strijeve dhe favorizon regresionin e strijeve egzistuese në 80% të rasteve me përmirësim estetik të dukshëm mbi ngjyrën, thellësinë, gjatësinë dhe gjerësinë e strijeve. Ideal për tu përdoruar gjatë dhe pas periudhës së pubertetit, në shtatzani dhe pas varicioneve të peshës. Rezulatet janë shumë më të rëndësishme kur strijet trajtohen paraprakisht.

Përbërës aktiv:

Kompleks ristrukturues Alchemilla, Edera, Equiseto 84%: stimulojnë sintezën e fibrave të kolagjenit dhe të elastinës

Mënyra e përdorimit:

Të aplikohet në mëngjes dhe në darkë për 8 javë.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori