Ch Bilancia 686981 Elet Baby Trego me te zmadhuar

Ch Bilancia 686981 Elet Baby

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L14,985.00

Pagesë me para në dorë

L18,500.00 Taksa te perfshira

-19%

Add to collection

Me shume informacion

CH BILANCIA 686981 ELET BABY

PESHORE PER FEMIJE CHICCO

  • Bën peshimin e bebeve nga 0+ muajsh e lart
  • Peshore me precizion të lartë deri ne 5g
  • Ben diferencen e dy matjeve te matjse së mëparshme me atë aktualen
  • mund ta përdorësh dhe si peshore gatimi

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori