PROXERA EMULSIONE CORPO 400ML Trego me te zmadhuar

PROXERA EMULSIONE CORPO 400ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,220.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

PROXERA EMULSIONE CORPO 400ML

Trajtim ushqyes i perditshem per lekura te thata me tendence kserotike. Shume i ngjashem ne strukture me qelizat e lekures. Perthithet shpejt dhe le nje ndjesi te mire hidratimi. 

Permbajtja:

  • Strukture me kristale likuide - imiton strukturen qelizore te lekures
  • Trigliceride - rindertojne filmin lipidik te lekures, me veti mbrojtese, ushqyese dhe zbutese.
  • Glicerine - ruan hidratimin e lekures, pavaresisht kushteve te jashtme


Perdorimi:
Aplikohet pas larjes se lekures ne zonat e deshiruara dhe masazhohet deri ne perthitje te plote. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori