LYCIA DET INT DELICATEZZA NEUTRA 250ML Trego me te zmadhuar

LYCIA DET INT DELICATEZZA NEUTRA 250ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L380.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

LYCIA DET INT DELICATEZZA NEUTRA 250ML

Detergjent pastrues intime PH fiziologjik, i sigurt për higjienën intime edhe për fëmijët

Formula e saj inovative, me kompleks aktiv të vajrave natyrore të ngjashëm me lëkurën, ruan ekuilibrin fiziologjik të pjesëve tuaja intime që parandalojnë skuqje, kruajtje dhe djegie.

Në pH fiziologjik, ajo përmbankomplekse aktive te vajrave natyral dhe vaj natyral te orizit  është ideale për përdorim të përditshëm të të gjithë familjes. Delikatesa ekstreme lejon përdorimin e përditshëm edhe nga fëmijët pa kundërindikacione 

testet klinike të kryera nën kontrollin pediatrik për fëmijët nga 3 deri në 12 vjeç.

Pa sapun, paraben, SLES dhe SLS

Testuar në mënyrë mikrobiologjike dhe dermatologjike

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori