LYCIA DET INT PROTEZIONE ATTIVA 250ML Trego me te zmadhuar

LYCIA DET INT PROTEZIONE ATTIVA 250ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L380.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LYCIA DET INT PROTEZIONE ATTIVA 250ML

Detergjent intim Freskësi aktive P pH 4.5 me antibakterial për një veprim mbrojtës dhe freskues

Formula e saj inovative, me kompleksin aktiv të Vajrave Natyrorë të ngjashëm me lëkurën, ruan ekuilibrin fiziologjik të pjesëve tuaja intime, duke kryer një veprim edhe anti-erë efektive por delikate.

Në pH 4.5, ajo përmban vaj natyral timusi dhe është ideale për të mbrojtur ekuilibrin tuaj natyror gjatë ciklit, pas lindjes dhe kur frekuenton vendet në rrezik te larte  të kontaktit bakterial.

Pa sapun, paraben, SLES dhe SLS

Testuar mikrobiologjikisht dhe gjinekologjikisht

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori