Lierac Bust Lift Spray Tonifikues 100 ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L3,595.50

Pagesë me para në dorë

L4,230.00 Taksa te perfshira

-15%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC BUST LIFT SPRAY TONIFIKUES 100ML

Trajtim zbutës sublimues dhe tonifikues i lëkurës së gjoksit me efekt të menjëhershëm forcon elasticitetin e lëkurës së dekoltesë duke e bërë dukshëm më të lëmuar, tonifikuar dhe të ndriçuar.

Përbërës aktiv:

  • Liftiline 4%: efekte tensorë të menjëhershëm
  • Firmiderm 3% (Terminalia dhe Sambuko): të pasur në polifenole dhe flavonoide me veprim mbrojtës. Forcojnë elasticitetin.
  • Hidroksiacide 2%: lëmojnë lëkurën
  • Acid hialuronik: veprim hidratues
  • Pjesëza ndriçuese: sublimojnë lëkurën menjëherë

Mënyra e përdorimit:

Të sprucohet sipas mundësive mbi gjoks e dekolte për një efekt “mise en beatue” të menjëhershëm.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori