Lierac Bust Lift Krem 200ml Trego me te zmadhuar

Lierac Bust Lift Krem 200ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L5,640.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC BUST LIFT KREM 200ML

Trajtim i vërtetë kundër plakjes së bustit, zbut rrudhat dhe njollat kafe të dekoltesë, hidraton dhe tonifikon gjoksin, duke favorizuar regresionin e ptozës së gjoksit mesatare ose të avancuar.

Përbërës aktiv:

  • Kompleks raksodant me oligopeptide të Lajthive 3%: veprim raksodues
  • Ekstrakte mandarine: veprim kundër njollave kafe
  • Hidroksiacide 2%: veprim mikro-eksfoliant dhe lëmues
  • Acid hialuronik 1%: veprim hidratues

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në qafë e dekolte me masazhe delikate dhe rrethore. Këshillohet një trajtim i plotë për katër javë.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori