ALOEDERMAL INTIMAID MENTOLO DET INT250 Trego me te zmadhuar

ALOEDERMAL INTIMAID MENTOLO DET INT250

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,000.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

ALOEDERMAL INTIMAID MENTOLO DET INT250

Aloedermal Intimaid është një larës i cili falë prezencës së ekstrakteve natyrale pastron në mënyrë delikate zonën intime dhe ruan ekuilibrin fiziologjik.

Aloe Vera dhe përbërësit e tjerë natyral hidratojnë dhe ushqejnë lëkurën. Intimaid është i këshillueshëm dhe për të luftuar irritimet lokale. Produkt me origjinë natyrale, hipoalergjik, i testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.

PërdorimiAplikoni produktin dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë.

Paketimi: 250 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori