Bioclin Acnelia K Smooth Repair*30Ml Trego me te zmadhuar

Bioclin Acnelia K Smooth Repair*30Ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,930.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

BIOCLIN ACNELIA K SMOOTH REPAIR*30ML

Bioclin acnelia trajtim lëmues dhe riparues K


Emulsion i pasur me perberes aktiv me veprim mikro-eksfoliativ qe trajton defektet e lekures se papaster,te yndyrshme dhe te prirur per akne, duke pershpejtuar sherimin e saj.

-Lëmon siperfaqen e lekures , me ane te veprimit te saj mikro-ekfoliativ
-Përmirëson në aspektin estetik defektet në lekure duke pershpejtuar sherimin e saj.
-Rregullon dhe normalizon prodhimin e yndyres
-Qeteson skuqjet e mundshme te lekures
-Neutralizon aspektin e shkelqimit të lëkurës

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori