Lierac Phytrel 20flak x 5ml Trego me te zmadhuar

Lierac Phytrel 20flak x 5ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L5,920.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC PHYTREL 20FLAK X 5ML

Për të përmirësuar pamjen e dekoltesë Lierac ka formuluar Phytrel, një trajtim specifik në ampula për bukurinë dhe rininë e gjoksit i cili përmirëson formën dhe suportin. Ideal për një trajtim intensiv të ptozës së mesme ose të përparuar të gjoksit. Tonifikon dhe ritërheq lëkurën.

Përbërës aktiv:

  • Kompleks ristrukturues Alchemilla, Edera, Equiseta 40%: rinovon fibrat e lëkurës së gjoksit dhe dekoltesë duke e forcuar atë.
  • Ekstrakte Sherebele dhe Agrimonia 43%: efekt tendosës

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë mbi gjoks dhe dekolte nëpërmjet masazheve të lehta. Rekomandohet një trajtim minimal prej 8 javësh. Trajtim për t’u rizhvilluar gjatë vitit.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori