ISOMAR 24FLAK MONOD 5ML Trego me te zmadhuar

ISOMAR 24FLAK MONOD 5ML

Produkt i ri

7 Artikuj

In Stock

L1,000.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

ISOMAR 24FLAK MONOD 5ML

Ujë i detit izotonik ndihmon në pastrimin e mukozave duke lehtësuar higjienën e përditshme. ISOMAR përmban ujë deti të marrë nga një zonë e veçantë në detin Mesdhe. Sipas LEGAMBIENTE ( një ndër organizatat mjedisore më të njohura në Itali), rezervuaret ujore të Cinque Terre janë vlerësuar si ujërat më të pastra bakteriologjikisht. Isomar është produkti i vetëm në treg i çertifikuar për këtë burim.

Kriprat minerale, kalçium dhe magnesium, sulfatet dhe oligoelementët si kaliumi, hekuri, bakri, zinku dhe mangani, që ndodhen në përmbajtjen e ujit të detit, ndihmojnë në mbajtjen e homeostazës së qelizave.

Isomar në higjienën e përditshme:

  • Redukton sekrecionet gjatë gjëndjeve gripale dhe të ftohtit.
  • Mirëmban nivelet optimale të lagështirës në mukozën e hundës.
  • Rrit aftësinë drenuese në pacientët që vuajnë nga sinuziti.
  • Përmirëson frymëmarrjen gjatë natës në personat që gërhasin.
  • Pastron mbetjet e gjakut pas ndërhyrjeve kirurgjikale në hundë

Isomar me 24 flakona është pastrues ideal për sytë dhe veshët tek fëmijët dhe të rriturit. Mund të përdoret edhe si aerosoloterapi për fëmijët përpara ushqyerjes dhe përpara gjumit.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori