ECHINAID CARAM GOMMOSE*50GR Trego me te zmadhuar

ECHINAID CARAM GOMMOSE*50GR

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L400.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

ECHINAID CARAM GOMMOSE*50GR

Integrator ne formen e karameleve gomoze qe ndihmojne ne mirefunksionimin e sistemit imunitar. 
Me baze vitamine C dhe ekstrakte te bimes Echinace.

Nuk perban derivate te qumeshtit, sheqerna, ngjyrues artificiale, OMGJ.
I pershtatshem per vegane dhe vegjetariane. 

Perdorimi:
Keshillohet perdorimi i 2-4 karamele gjate dites. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori