IGIENEPIEDE SPUG MIN BI 1PZ Trego me te zmadhuar

IGIENEPIEDE SPUG MIN BI 1PZ

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L360.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

IGIENEPIEDE SPUG MIN BI 1PZ

SFUNGJERI I BARDHE I TIMODORE

 Ka një konsistencë të fortë dhe kompakte që ka një veprim  intensiv për të zbutur lëkurën

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori