FLORADIX ALPENKRAFT TON ERBE ALPINE 250ML Trego me te zmadhuar

FLORADIX ALPENKRAFT TON ERBE ALPINE 250ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,490.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

FLORADIX ALPENKRAFT TON ERBE ALPINE 250ML

Pėrmban ekstrakte ujore dhe destilate tė shumė bimėve: trumzės (Thymus vulgaris), lules sė kamomilit (Chamomilla recutita), lules sė blirit (Tilia cordata), frytit tė anasonit (Pimpinella anisum), frytit tė kuminit (Carum carvi), frytit tė koprės (Foeniculum vulgare), boēave tė kulprės (Humulus lupulus), thartushės sė gjelbėr (Polygonum aviculare), ekstraktit tė pishės malore (Pinus mugo), ekstraktit tė jamballit (Glycyrrhiza glabra).
Vajra eterike prej: Pishės malore (Pinus mugo), anasonit nė formė ylli (Illicium verum), koprės (Foeniculum vulgare), limonit (Citrus limon), eukaliptit (Eucalyptus globulus) dhe mendrės (Mentha piperita).
Pėrbėrės tė tjerė: sheqer, mjaltė, ekstrakt malti.

Ėshtė i dobishėm pėr sistemin e frymėmarrjes.
Pengon rritjen e baktereve nė mukozėn e ndjeshme tė organeve tė frymėmarrjes.
Lehtėson kollitjen dhe zėrin e ngjirur.
Posaēėrisht i dobishėm pėr personat tė cilėt janė nė kontakt me ndotėsit iritues siē janė tymi i duhanit, pluhuri apo gazrat industriale.
Ndihmon nė parandalimin e ftohjes, inflamacioneve virale dhe bakteriale tė rrugėve tė sipėrme tė frymėmarrjes, etj.

Femijet mbi 6 vjec dhe te rriturit: Tė merren 10 ml 3 – 5 herė nė ditė.
Tė mbahet nė gojė pėr pak caste, e pastaj tė gėlltitet.
Nuk preferohet pėr fėmijėt nėn moshėn 6 vjec.