Lierac Eau Sensorielle 100 ml Trego me te zmadhuar

Lierac Eau Sensorielle 100 ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L4,020.00

Pagesë me para në dorë

L5,360.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC EAU SENSORIELLE 100ML

Laboratorët Lierac propozojnë një itinerar sensoriel dhe olfaktiv nëpërmjet 4 trajtimeve që sigurojnë 24 orë hidratim dhe një lëkurë mrekullisht më të bute. Alkimia e lartë e trajtimeve Les Sensorielles risjell pastërtinë e ngjyrës së bardhë, loja e teksturave origjinale premton një kënaqësi olfative unike për një ndjesi mirqënieje. Këto formula posedojnë veti ristrukturuese, antioksiduese dhe relaksuese për një hidratim të cilësisë së lartë.

GARDENIA: origjinale e pyjeve tropikale të jugut të Japonisë, i jep origjinë vibracioneve të mira shpirtërore dhe tërheq influencat e dobishme. E pasur në vajra esencialë, gardenia është tonifikuese dhe zbutëse për lëkurën.

CAMELIA: origjinale e Kinës, simbolizon bukurinë e përkryer dhe shpreh natyralisht pastërtinë e formave të saj dhe të ngjyrave. Vaji i Camelias është i pasur në acide yndyrore esencialë me veti mbrojtëse, ushqyese, ristrukturuese dhe zbutëse. I dhuron bukuri flokëve dhe shkëlqim lëkurës. Ky vaj eviton dehidratimin e lëkurës dhe lufton kundër plakjes së parakohshme të saj.

XHELSOMIN: Është një pemë e vogël me lule të parfumuara origjinale të Indisë. Flavonoidet e Xhelsominit r forcojnë mbrojtjen natyrale të lëkurës duke e mbrojtur falë efekteve të saj anti-oksiduese dhe anti-inflamatore.

Përbërja:

  • Ekstrakte të luleve të bardha (Xhelsomin, Gardenia, Camelia): anti-oksiduese, ristrukturuese dhe qetësuese
  • Glicerinë 10%: hidratuese
  • Agjentë me efekt satin
  • Frangranca të veçanta të Osmanto, Ambra, Vanilje, drurë të çmuar dhe Vetiver

Mënyra e përdorimit:

Sprucohet pas dushit apo banjos ose sipas nevojave të gjithë trupin.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori