Curaprox Spazz Ultra Soft Cs5460

Produkt i ri

22 Artikuj

In Stock

L472.50

Pagesë me para në dorë

L630.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

CURAPROX SPAZZ ULTRA SOFT CS5460

Gengivat e dashurojnë këtë furçë dhëmbësh: falë 5,460 fijeve CUREN®.
Një furçë CS 5460 ultra soft ofron butësi të pakrahasueshme dhe
efikasitet. 5,460 fije CUREN® me diametër 0.1 mm. Pastrojne edhe hapesirat me te veshtira duke ruajtur gengivat. 

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori