IGIENEPIEDE SPUG MIN NE 1PZ Trego me te zmadhuar

IGIENEPIEDE SPUG MIN NE 1PZ

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L440.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

IGIENEPIEDE SPUG MIN NE 1PZ

Sfungjeri mineral i zi Timodore 

Rikthen epidermës së këmbëve elasticitetin dhe butësinë e deshiruar falë konsistences se saj.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori