SOS IGIENE GEL IGIENIZZANTE*80ML Trego me te zmadhuar

SOS IGIENE GEL IGIENIZZANTE*80ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L260.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

SOS IGIENE GEL IGIENIZZANTE*80ML

“S.O.S IGIENE” Produkti ideal për higjienën e duarve për të gjithë familjen.


Gjatë ditës, duart tona janë në kontakt me një numër të madh mikrobesh dhe bakteresh. Kur nuk kemi ujë dhe sapun, pastrimi i duarve mund të jetë një problem serioz i përditshmërisë tonë. 

“S.O.S Igiene” është një produkt i projektuar posaçërisht për higjienën e duarve.

Formula speciale përmban substanca antibakteriale që veprojnë shpejtë në pastrimin e mikrobeve dhe baktereve.

Praktike dhe efektive pa pasur nevojë për shplarje.

E lë lëkurën të butë dhe me aromë. Këshillohet të mbahet gjithmonë me vete, sidomos nëse jeni pjesën më të madhe të ditës në levizje apo në kontakt me shumë njerëz.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori