Vichy Teint Ideal Fluid Pnm Spf 20 30Ml Nr.15 Trego me te zmadhuar

Vichy Teint Ideal Fluid Pnm Spf 20 30Ml Nr.15

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L3,060.00

Pagesë me para në dorë

L3,400.00 Taksa te perfshira

-10%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

VICHY TEINT IDEAL FLUID PNM SPF 20 30ML NR.15

TEINT IDEAL  FLUID PUDЁR                    

Me shkëlqim për lëkurë normale /mikse

Zbulon një fytyrë të përsosurRezultat i natyrshëm 14h *.Uniformizon dhe korrekton.

Pa paraben

Spf 20

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori