Lierac Liftissime Balsam Buzë 15ML Trego me te zmadhuar

Lierac Liftissime Balsam Buzë 15ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,395.00

Pagesë me para në dorë

L4,790.00 Taksa te perfshira

-50%

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC LIFTISSIME BALSAM BUZE 15ML

Nga kozmetika e hibridizimit LIERAC, një përqasje inovative që bashkon më të mirën e shkencës dhe natyrës, lind kompleksi CELL-JUNCTION, një kombinim i papublikuar më parë i 3 për- bërësve aktivë që veprojnë në sinergji për të rikthyer kompaktësimin e shtresave të lëkurës dhe volumin e fytyrës, për një efekt lifting në 3 dimensione.

Balsami rivoluminizon buzët dhe sublimon buzëqeshjen. Shumë i përqendruar në kompleksin Cell-Junction dhe acid hialuronik, ky trajtim lifting 3D i jep volum buzëve dhe pjesës rreth tyre. I pasur me një peptid biomimetik dhe gjalpë kariteje, ushqen dhe zbut buzetTekstura e tij e pasur dhe fondente dhuron një efekt ridensifikues të menjëhershëm dhe përmirëson mbajtjen e makijazhit. Një bashkim unik i përbërësve aktivë ultra-efikasë të krijuar nga kozmetika e hibridizimit Lierac, sinergjia më e mirë e shkencës dhe e natyrës.

Përbërës aktiv:

  • Kompleksi Cell-Junction 3,6%: Fragmente aktive të lules së shafranit - Peptid vegjetal - Sfingoceramide-BT me efekt lifting
  • Solucion acidi hialuronik 5%
  • Agjentë tensorë vegjetalë 5%
  • Peptid biomimetik rivoluminizues 1%
  • Gjalpë kariteje

Mënyra e përdorimit:

Aplikojeni bollshëm në buzë dhe rreth tyre. Lëreni të përthithet përpara se të vazhdoni me makijazhin.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori