Lierac Liftissime Serum 30ML Trego me te zmadhuar

Lierac Liftissime Serum 30ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L6,065.00

Pagesë me para në dorë

L12,130.00 Taksa te perfshira

-50%

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC LIFTISSIME SERUM 30ML

Nga kozmetika e hibridizimit LIERAC, një përqasje inovative që bashkon më të mirën e shkencës dhe natyrës, lind kompleksi CELL-JUNCTION, një kombinim i papublikuar më parë i 3 r- bërësve aktivë që veprojnë në sinergji r të rikthyer kompaktësimin e shtresave të lëkurës dhe volumin e fytyrës, r një efekt lifting në 3 dimensione.

Në gamën e trajtimeve lifting 3D, ky serum është produkti që ka përqendrimin më të lartë të kompleksit Cell-Junction (6,6%) dhe acidit hialuronik (8%). I pasur me një agjent bioteknologjik ristrukturues dhe përforcues të elasticitetit, r një fytyrë të rimodeluar dhe efekt lifting 3D të përforcuar. Tekstura e tij aktive liftante, e pasur me një agjent tonifikues natyral ultra efikas, dhuron një efekt lifting të menjëhershëm duke e lënë lëkurën të butë. Një bashkim unik i përbërësve aktivë ultra-efikasë të krijuar nga kozmetika e hibridizimit Lierac, sinergjia më e mirë e shkencës dhe e natyrës.

Përbërës aktiv:

  • Kompleksi Cell-Junction 6,6%: Fragmente aktive të lules së shafranit - Peptid vegjetal - Sfingoceramide-BT me efekt lifting
  • Solucion acidi hialuronik 8%
  • Agjentë tensorë vegjetalë 10%
  • Agjentë bioteknologjikë ristrukturues 1%

Mënyra e përdorimit:

Aplikojeni serumin në mëngjes dhe/ose në darkë në fytyrë, vetëm ose të shoqëruar me kremërat e gamës së këtyre trajtimeve.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori