Milupa Pappa Lattea Oat Apple Cereal 250G Trego me te zmadhuar

Milupa Pappa Lattea Oat Apple Cereal 250G

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L500.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

MILUPA PAPPA LATTEA OAT APPLE CEREAL 250G

KREM ME TERSHERE E COPEZA MOLLE

Drithërat Milupa me mollë  përmbajnë elementët ushqimorë bazë (gruri,tërshëra,elbi dhe thekri në biskotë),shije të reja dhe komplekse për të plotësuar një dietë të larmishme,të përgatitura me qumësht për të siguruar  një vakt të kompletuar e të balancuar në vlera ushqimore.

Përbërësit:

*13 Vitamina 

*Minerale

Përgatitja :

Vendos sasinë e duhur të drithërave ,më pas shto sasinë e ujit .Përziej derisa të bëhet një pure e butë.

Për fëmijë nga gjashtë muaj e lart.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori