Vichy Idealia* P N/S 50 Ml Trego me te zmadhuar

Vichy Idealia* P N/S 50 Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L4,500.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VICHY IDEALIA* P N/S 50 ML

Zbutёs me shkёlqim

Vichy zbulon sekretin e njё lёkure ideale. Tekstura e lёkurёs – Ngjyrё uniforme - Rrudha.
Shenja tё  kohёs,tё stresit dhe lodhjes.

Përbërësit:Kombucha, koncentrat multi-aktiv i çajit, i aftё  qё tё zbusё dhe ti japё shkёlqim lёkurёs.

Zbut nё  mёnyrё tё dukshme rrudhat dhe teksturёn e lёkurёs.Lёkura ёshtё e butё nё prekje.Rigjallёron shkёlqimin natyral tё  lёkurёs pёr ti dhёnё  njё  ngjyrё  tё freskёt dhe uniforme.

Përdorimi:Aplikojeni në mëngjes ose/dhe në darkë

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori