Lierac Body Lift Expert 200 ml Trego me te zmadhuar

Lierac Body Lift Expert 200 ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L6,910.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC BODY LIFT EXPERT 200ML

Krem hidratues dhe ushqyes, i cili ben tendosjen e lekures se trupit dhe ndihmon ne riformimin e siluetes. Me veti anti-age nga ektrakte te drurit Pao Rosa dhe pasuruar me acid hialuronik dhe silikon. Jep nje efekt "terheqeste menjehershem. Permban gjithashtu AHA (alfa hidroksi acide) dhe pudra te lehta te cilat i japin lekures shkelqim. Vetine ushqyese ja siguron gjalpi Shea dhe vaji i Kokosit. 

Perdorimi:
Aplikohet ne sasi te bollshme 2 here ne dite.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori