VICHY DERCOSTECHNIQUE SH DERMO-SOOTHING  SCALP SULFAT FREE* 200ML Trego me te zmadhuar

VICHY DERCOSTECHNIQUE SH DERMO-SOOTHING SCALP SULFAT FREE* 200ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,000.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VICHY DERCOSTECHNIQUE SH DERMO-SOOTHING  SCALP SULFAT FREE* 200ML

SHAMPO DERMO QETESUESE 

PA SULFAT

Efikasitet qё nё pёrdorimin e parё: Anti-skuqje, Anti-pickuese
2 ditё ndjesi komfort.
Dhuron shkёlqim dhe butёsi.

RISI E  VICHY: Shampo e parё pa sulfat me njё bashkim unik [Bisabolol & Madeksosid].
Vepron mbi tre shenjat kryesore tё  rrёnjёs sё flokut :prurit, skuqje dhe pickime.

 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori