Vichy Dercostechnique Sh Neogenic Redensif* 200Ml Trego me te zmadhuar

Vichy Dercostechnique Sh Neogenic Redensif* 200Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,050.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

VICHY DERCOSTECHNIQUE SH NEOGENIC REDENSIF* 200ML

SHAMPO FORCUESE DHE VOLUMINOZE PER FLOKET

Jetёgjatёsia e fijes sё flokut ka nje cikёl tё  pёrcaktuar: rritet,stabilizohet dhe bie.Midis dy cikleve,bulbi mund tё  hyjё nё njё fazё dremitje.Kjo ёshtё njё fazё  letargjie gjatё sё cilёs bulbi ndёrpret aktivitetin dhe mbetet bosh.Sa mё shumё tё zgjasё kjo fazё, aq mё shumё rritet numri i tyre.Floku fillon e varfёrohet, rrёnja e flokut bёhet e dukshme.

STEMOXYDINE 5% - Risia mё e fundit e VICHY , qё  rrit densitetin kapilar**. Mbulesa kapilare ёshtё dukshёm mё e dendur dhe rrёnja e flokut mё pak e dukshme.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori