Phyto Huile Soyese Cap Secc&Fini 100Ml Trego me te zmadhuar

Phyto Huile Soyese Cap Secc&Fini 100Ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L3,172.50

Pagesë me para në dorë

L4,230.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTO HUILE SOYESE CAP SECC&FINI 100ML

Fluid qumështor hidratues për flokë të thatë dhe te holle. HUILE SOYESE është kaq i çmuar dhe natyral me 98% të formulës natyrale. U jep jetë të re flokëve të thatë dhe të hollë,të vështirë për tu krehur dhe stiluar.85% e grave te intervistuara konfirmojnë efikasitetin e ketij fluidi. Nuk është formulë e mirfilltë vajore por as 100% qumështore.....me teksturë të lehtë e cila mund të përdoret çdo ditë për të hidratuar, trajtuar dhe rigjallëruar flokët e hollë, të vështirë për tu stiluar .Trajtim ekspres ,me fuqi të jashtëzakonshme shtrirëse, thjeshëson krehjen e flokut dhe e përgatit për stilime të mëtejshme.Flokët rigjejnë menjëherë shkëlqim, butësi dhe jetë. Ozmozë ideale ndërmjet vajit dhe ekstrakteve bimore.

  • Ekstraktet e kalendulës ,rozmarinit dhe malvës ndërveprojnë mrekullisht duke i dhuruar këtij vaji vetitë e jashtëzakonshme dhe përqasje unike me flokët.

PA SILIKON. AROMË 100% NATYRALE.

Përdorimi: Pas shampoos, në flokë të lagur dhe të tharë mirë ,spruconi produktin në gjatësinë dhe në majat e flokut. Më pas krehni flokun dhe proçedoni me stilimin e zakonshëm.Përdoret edhe në flokë të thatë për të lehtësuar krehjen.PA SHPËLARJE

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori