Phyto Secret De Nuit Mm*10Ml Trego me te zmadhuar

Phyto Secret De Nuit Mm*10Ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L600.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

PHYTO SECRET DE NUIT MM*10ML

Trajtues nate rigjenerues, hidratim i lartë, për të gjithë llojet e flokëve. Nëse flokët tuaj zgjohen më të butë dhe më të bukur, nuk është një ëndërr. SECRET DE NUIT  vepron gjatë natës për të rigjeneruar flokun në thellësi. Në zgjim, flokët, perveçse janë më të parfumuar, janë të mbrojtur, të rigjeneruar, me shkëlqim, të butë dhe të disiplinuar. 91% e femrave që kanë provuar SECRET DE NUIT  konfirmojnë që në zgjim floku është i riparuar, i butë dhe i rigjeneruar.

  • Vaj i macadamias dhe ceramidet, të inkapsuluara në kronosfera, çlirohen gjatë natës për të hidratuar, ushqyer dhe riparuar flokët.
  • Gjatë këtij momenti kur fibra e flokut nuk është e ekspozuar ndaj agresioneve të jashtme, polifenolet e rrushit të zi dhe ekstrakti i orkidesë limitojnë oksidimin e flokut duke formuar një film mbrojtës.

Përdorimi: Përpara se të shtriheni, krehni flokët dhe më pas përhapni një sasi të vogël të produktit me duar. Aplikojeni në të gjithë flokun, të lagur apo të tharë, duke evituar rrënjët. Përsërisni aplikimin 2 ose 3 herë në bazë të porozitetit dhe trashësisë së flokut. Kreheni flokun sërish për të shpërndarë produktin. Në zgjim,  proçedoni me krehjen e zakonshme.

Ideal për gratë që nuk kanë kohë të aplikojnë maska dhe floku i të cilave ka mungesë hidratimi dhe shkëlqimi. 

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori