Phyto Huile Soyese Cap Secc&Fini Mm 30Ml Trego me te zmadhuar

Phyto Huile Soyese Cap Secc&Fini Mm 30Ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L800.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

PHYTO HUILE SOYESE CAP SECC&FINI MM 30ML

Fluid qumështor hidratues për flokë të thatë dhe te holle. HUILE SOYESE është kaq i çmuar dhe natyral me 98% të formulës natyrale. U jep jetë të re flokëve të thatë dhe të hollë,të vështirë për tu krehur dhe stiluar.85% e grave te intervistuara konfirmojnë efikasitetin e ketij fluidi. Nuk është formulë e mirfilltë vajore por as 100% qumështore.....me teksturë të lehtë e cila mund të përdoret çdo ditë për të hidratuar, trajtuar dhe rigjallëruar flokët e hollë, të vështirë për tu stiluar .Trajtim ekspres ,me fuqi të jashtëzakonshme shtrirëse, thjeshëson krehjen e flokut dhe e përgatit për stilime të mëtejshme.Flokët rigjejnë menjëherë shkëlqim, butësi dhe jetë. Ozmozë ideale ndërmjet vajit dhe ekstrakteve bimore.

  • Ekstraktet e kalendulës ,rozmarinit dhe malvës ndërveprojnë mrekullisht duke i dhuruar këtij vaji vetitë e jashtëzakonshme dhe përqasje unike me flokët.

PA SILIKON. AROMË 100% NATYRALE.

Përdorimi: Pas shampoos, në flokë të lagur dhe të tharë mirë ,spruconi produktin në gjatësinë dhe në majat e flokut. Më pas krehni flokun dhe proçedoni me stilimin e zakonshëm.Përdoret edhe në flokë të thatë për të lehtësuar krehjen.PA SHPËLARJE

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori