Phytojoba shampo 50ml Trego me te zmadhuar

Phytojoba shampo 50ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L500.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOJOBA SHAMPO 50ML

PHYTOJOBA është një shampo e butë që i jep shkëlqim flokëve të thatë, e pasur dhe shumë hidratuese. Flokët rigjejnë menjeherë shkallën e tyre të hidratimit optimal, përpos shkëlqimit dhe butësisë.

Përbërës aktiv:

  • Vaji i jojobës, i ekstraktuar nga farat e bimës, është përzgjedhur për përshtatshmërinë e tij të jashtëzakonshme me natyrën e flokut.
  • Dyllë i lëngshëm rigjenerues, zbutës dhe mbrojtës, i sjell flokëve të thatë hidratimin dhe shkëlqimin për të cilin kanë nevojë.
  • Lulja e misrit dhe malvës (40%), me veti qetësuese, e bashkuar me një bazë larëse me prejardhje nga vaji i kokosit, i dhurojnë PHYTOJOBA-s një delikatesë ekstreme

Mënyra e përdorimit:

Aplikojeni shampon në flokë të lagur. Masazhojeni me delikatesë. Shpëlajeni me ujë të bollshëm. Për flokë të butë dhe të mëndafshtë, përdorni një trajtim hidratues pas larjes së flokut me PHYTOJOBA SHAMPO

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori