Phytocitrus Mm Mask Cap 50Ml Trego me te zmadhuar

Phytocitrus Mm Mask Cap 50Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L500.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOCITRUS MM MASK CAP 50ML

Maskë ristrukturuese për shkëlqim dhe ngjyrë.PHYTOCITRUS sjell energjinë dhe shkëlqimin e nevojshëm për bukurinë e flokëve të dobësuar nga kolorimi apo dekolorimi.E pasur me gjalpë vegjetal me veti rigjeneruese, kjo maskë e butë dhe kremoze ushqen në thellësi fibrën e flokut.Pa silikon.

  • Ekstrakti i grejpfruit, natyralisht acid, lëmon në mënyre optimale thekët e flokëve dhe u dhuron shkëlqim absolut.
  • E pasur me ekstrakte të frutave të Olivello Spinoso me veti kundër radikaleve të lira dhe mbrojtëse, maska PHYTOCITRUS ruan ngjyrën për një kohë të gjatë.

Mënyra e përdorimit:

Për flokë të hollë

Pas shampos, në flokë të tharë mirë ,aplikoni një sasi të vogël të produktit në gjatësintë dhe majat e flokut.Pëerhapeni produktin dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm pa e lënë të qeteësohet.

Për flokë  të shpeshtë dhe porozë

Pas shampos, në flokë të tharë mirë ,aplikoni një sasi të vogël të produktit në gjatësintë dhe majat e flokut.Lëreni të veprojë për 2-3 minuta në varësi të porozitetit dhe trashësisë së flokëve.Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Rezultate: Flokë më të mëndafshtë në 97% të subjekteve.Flokë të ristrukturuar në 91% të subjekteve.Ngjyrë e rifreskuar në 78% të subjekteve.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori