Noreva Alpha Km Correc Anti-Age Cr Oily Skin 40Ml Trego me te zmadhuar

Noreva Alpha Km Correc Anti-Age Cr Oily Skin 40Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L3,780.00

Pagesë me para në dorë

L4,200.00 Taksa te perfshira

-10%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

NOREVA ALPHA KM CORREC ANTI-AGE CR OILY SKIN 40ML

Alpha KM trajtim korrigjues anti-rrudhe per lekura te yndyrshme. Fale nje perzierje te ceramideve dhe AHA i siguron lekures elementet esenciale qe i nevojiten per te stimuluar rigjenerimin qelizor. Mund te perdoret edhe si nje baze e mire per make-up.

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet ne mengjes ne lekure te paster.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori