Basiflux 0,8Mg/Ml Shurup 200Ml Trego me te zmadhuar

Basiflux 0,8Mg/Ml Shurup 200Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L383.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

BASIFLUX 0,8MG/ML SHURUP 200ML

Shurup me permbajtje bromhekzine me veti mukolitike, ndihmon ne nxjerrjen me lehte te sekrecioneve bronkiale. 

Perdorimi:

  • Femije nen 2 vjec - 1.25 ml (1/4 luge caji) 3 here ne dite
  • Femije 2-6 vjec - 2.5 ml (1/2 luge caji) 3 here ne dite
  • Femije 6-12 vjec - 5 ml (1 luge caji) 3 here ne dite
  • Femije mbi 12 vjec dhe te rritur - 10 ml (2 luge caji) 3 here ne dite

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori