Phytomillesime Maskë 200ml Trego me te zmadhuar

Phytomillesime Maskë 200ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L3,975.00

Pagesë me para në dorë

L5,300.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOMILLESIME COLOR-ENHANCING MASK 200ML

Maskë e formuluar për flokë të lyer. Formula e saj zgjat intensitetin e ngjyrës së tyre. Shtresa mbrojtëse e krijuar i fikson pigmentet duke mos lejuar largimin e tyre pas larjes së flokëve. Efekt hidratues dhe mbrojtës për flokët e dëmtuar pas trajtimit.

Përbërës aktiv:

  • Gjalp Argani: ushqyes e riforcues
  • Ekstrakt Hibiscus: hidraton dhe zbut
  • Ekstrakt nga Red Love Apple: fikson ngjyrën dhe mbron fibrën e flokut
  • Ekstrakte nga lule e fryti i mollës: i jep shkëlqim flokut

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në flokë të lagur përgjatë gjatësisë së tyre. Pas krehjes, lihet për 2-3 minuta dhe shplahet me ujë.

Mund të përdoret 2-3 herë në javë. 

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori