Phytomillesime Concentre De Beaute 150ml Trego me te zmadhuar

Phytomillesime Concentre De Beaute 150ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,625.00

Pagesë me para në dorë

L3,500.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOMILLESIME CONCENTRE DE BEAUTE 150ML

Spary fiksues për ngjyrën e flokëve dhe me efekt mbrojtës për fibrën e flokut pasi rivendos shtresën hidrolipidike mbrojtëse.

Përbërës aktiv:

  • Ekstrakt nga lulet dhe fryti i mollës
  • Red Love Apple: pigment natyral për forcimin dhe fiksimin e ngjyrës dhe mbrojtjen nga radikalet e lira

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet ne flokë të lagur pas shampos ose në flokë të thatë duke lehtësuar stilimin e tyre.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori