Lierac Lumilogie Conc Gior Nott Anti Macchie *30Ml Trego me te zmadhuar

Lierac Lumilogie Conc Gior Nott Anti Macchie *30Ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L6,590.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC LUMILOGIE CONC GIOR NOTT ANTI MACCHIE *30ML

Trajtim intensiv 24 oresh kunder njollave te erreta. Koncentrati i dites ne trajte fluidi me veti antioksidante, ndersa i nates ne trajte xhel-balmi me veprim peeling.
Permban: 
-Hekzyl-R qe parandalon prodhimin e melanines, pigmenti pergjegjes per ngjyren e lekures.
-Zambaku i detit redukton prodhimin e melanines dhe pengon vendosjen e saj ne siperfaqen e lekures. 
-Eksatrakti i Plantagos ristrukturon lekuren duke bere nje shperndarje te melanines se vendosur me ne thellesi te lekures. 
-Ne koncentratin e dites gjenden vitamina E dhe B3 te cilat kane veti antioksiduese dhe i japin shkelqim lekures.
-Ne koncentratin e nates gjendet nje perzierje e 7 AHA (alfa hidroksi acide): glikolik, salicilik, laktik, piruvik, citrik, malik dhe tartarik.

MENYRA E PERDORIMIT

Aplikohet koncentrati i dites ne mengjes ne te gjithe fytyren, duke shmangur zonen rreth syve. Me pas vendoset kremi mbrojtes ndaj diellit. 
Ne mbremje aplikohet koncentrati i nates pas larjes dhe pastimit te fytyres, duke shmangur zonen rreth syve.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori