Omega-3 Synergy *60Kaps Trego me te zmadhuar

Omega-3 Synergy *60Kaps

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,320.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

OMEGA-3 SYNERGY *60KAPS

Me permbajtje Omega-3 Vaj peshku, DHA dhe EPA ka përfitime në gjithë organizmin e vecanërisht në mirëfunksionimin e zemrës dhe trurit.

  • DHA ndihmon te mbajë shikimin normal dhe mirëfunksionimi i trurit
  • DHA dhe EPA ndihmon në funksionin normal të zemrës.

Përdorimi :

Dy kapsula në ditë preferohen me ushqim

*Mos e kaloni dozën ditore.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori