Nuk Succh Sil Hello Kitty 0-6M 729462 Lela*1Cope Trego me te zmadhuar

Nuk Succh Sil Hello Kitty 0-6M 729462 Lela*1Cope

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L500.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NUK SUCCH SIL HELLO KITTY 0-6M 729462 LELA*1COPE

Biberon i cili i pershtatet formes se gjirirt te nenes. 
Koka e biberonit eshte e holle dhe e ngushte duke ulur presionin tek nofulla. 
Material silicon.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori