Lierac Sunissime Latte D/Sole 150ml Trego me te zmadhuar

Lierac Sunissime Latte D/Sole 150ml

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,800.00

Pagesë me para në dorë

L3,500.00 Taksa te perfshira

-20%

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC SUNISSIME LATTE D/SOLE 150ML

Laboratorët Lierac propozojnë linjën e parë të përkujdesjes së lëkurës me veprim riparues të shenjave të plakjes nga rrezatimi, duke i dhuruar lëkurës butësi. Ky qumësht me konsistencë të lehtë e freskuese largon ndjesinë e djegies dhe nxehtësisë duke ulur temperaturën e lëkurës. Formulimi i saj mbron lëkurën nga efektet e rrezeve. Lëkura shfaqet plotësisht e hidratuar dhe e tonifikuar nga aplikimi i parë dhe me pamje të përmirësuar pas aplikimeve të përditshme. E përshtatshme për çdo tip lëkure.

Përbërës aktiv:

  • Ekstrakt Lajthie e egër: mbron lëkurën nga foto-plakja qelizore
  • Omega-3 & 9 nga vaji i avokados: efekt zbutës e rigjenerures
  • Acid hialuronik: efekt hidratues
  • Peptide aktivizuese të melaninës: zgjat mbajtjen e ngjyrës

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në trup pas ekspozimit në diell.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori