Magnesium 250Mg *90Caplets Jamieson Trego me te zmadhuar

Magnesium 250Mg *90Caplets Jamieson

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,490.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

MAGNESIUM 250MG *90CAPLETS JAMIESON

Suplement ushqimor me Magnesium, i cili perthithet me lehtesi dhe jep nje veprim optimal ne ruajtjen mirefunksionimin e sistemit muskolo-skeletik.

MENYRA E PERDORIMIT:

Keshillohet marrja 2 here ne dite nga 1 tablete.  

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori