Lierac Sebologie Solucion Keratolitik 100ml Trego me te zmadhuar

Lierac Sebologie Solucion Keratolitik 100ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,212.50

Pagesë me para në dorë

L2,950.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC SEBOLOGIE SOLUCION KERATOLITIK  100ML

Linja Sebologie është frymëzuar nga proçedurat estetike, për pastrim të thellë dhe korrigjon imperfeksionet e lëkurës. E përshtatashme për lëkurë të yndyrshme, me çikatriçe, pore të zgjeruara e të dukshme dhe hiperpigmentim. Imperfeksionet e lëkurës janë klasifikuar në 3 lloje:

  1. Lëkurë e yndyrosur me shkëlqim, prodhim i lartë i yndyrës
  2. Pore të zgjeruara nga depozitimi i yndyrës në pore
  3. Njolla dhe shenja për shkak të mbivendosjes së baktereve dhe uljes së aftësisë rigjeneruese

Solucioni keratolitik është trajtim përgatitor, i cili vepron mbi tre llojet e imperfeksioneve në stade të ndryshme të zhvillimit të tyre duke purifikuar lëkurën dhe zbrazur poret, për një efekt pastrues të menjëhershëm.

Përbërës aktiv:

Zink Glukonat: veprim seborregullator dhe konstruktiv. Redukton shkëlqimin dhe pret e zgjeruara

Acid salicilik: nxit rigjenerimin qelizor duke vepruar mbi njollat dhe çikatriçet

Acid glikolik dhe acid laktik: efekt purifikant dhe veprim peeling

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në mbrëmje me anën e një diskete pambuku, në të gjithë fytyrën.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori