Lierac Sebologie Gel-Fluido Sebor Correz Imp *40Ml Trego me te zmadhuar

Lierac Sebologie Gel-Fluido Sebor Correz Imp *40Ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L3,690.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC SEBOLOGIE GEL-FLUIDO SEBOR CORREZ IMP *40ML

Xhel per fytyren i cili trajton 3 lloje imperfeksionesh te lekures: lekuren e yndyrshme, poret e medha dhe aknet. 

Perberes:

  • Glukonat Zinku - rregullon prodhimin e yndyres ne lekure dhe fale vetive adstringjente ngushton poret.
  • Acid Salicilik - ka veprim keratolitik dhe vepron ne akne.
  • Backuchiol (i ngjashem me retinolin) - inhibon sekretimin e yndyres ne lekure duke dhene nje efekt matifikues.
  • Prebiotike - veprojne duke rregulluar ekofloren e lekures se fytyres

Menyra e perdorimit:

Aplikohet ne mengjes dhe ne darke duke theksuar perdorimin ne zonat me problematike. Te evitohet zona rreth syve. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori