Couvrance Cr Comp Naturel Pnm Spf30*10G

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,520.00

Pagesë me para në dorë

L3,150.00 Taksa te perfshira

-20%

Add to collection

Me shume informacion

AVENE COUVRANCE CR COMP NATUREL PNM SPF30*10G

Avene couvrance eshte nje krem puder kompakt i cili pervec se uniformizon ngjyren sipas nuances se lekures tuaj por ka edhe mbrojtje nga dielli spf 30.
Aplikohet si ne qytet edhe ne plazh per te patur nej lekure sa me te shendetshme, te mbrojtur dhe te uniformizuar.
Produkte fotombrojtëse që sigurojnë një mbrojtje të gjerë përsa i përket spektrit UV, që përmbajnë 100% ekrane minerale të qëndrueshme dhe efikase në kohë falë bashkimit ekskluziv të përbërësve të krijuar nga kërkimet Pierre Fabre: *Pretocopheryl, pararendësi i vitamines E (anti-oksidues i fuqishëm) për të mbrojtur qelizat nga radikalet e lira, *Ujë Termal Avène me veti qetësuese dhe anti- irrituese.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori