Blanx Men Whitening 75ml Trego me te zmadhuar

Blanx Men Whitening 75ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L450.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

BLANX MEN WHITENING 75ML

Pastë me efekt zbardhues në sajë të përmbajtjes së ekstrakteve të Likeneve arktike, të cilët kanë efekt anti-bakterial, anti-pllakë, anti-njollë e anti-inflamatore. Formula përmban grimca silici me përmasa të tilla për një efekt pastrues por jo abrasiv dhe fluor për të forcuar smaltin e dhëmbëve.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori