La Roche Posay Hydraphase Intense Uv Riche *50Ml Trego me te zmadhuar

La Roche Posay Hydraphase Intense Uv Riche *50Ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L4,000.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LA ROCHE POSAY HYDRAPHASE INTENSE UV RICHE *50ML

Ndihmon në  parandalimin e njollave të errëta nga dielli.

Performancë  e lartë hidratimi për lëkurë  të  ndjeshme . Efikasitet që zgjat. Mbrojtje UV

Për lëkurë të thatë, sensitive dhe të dehidratuar.

Mbrojtje e përforcuar UV:

  - Anti UVB/ UVA  (SPF20)

Përkujdesje ditore e cila ndihmon në  hidratimin, dhe rehatinë e  lëkurës  së ndjeshme

rmban :SPF 15 dhe mbrojtje UVA duke minimizuar efektet e forta të rrezeve UV.Përmban ujë termal La Roche Posay, Glicerinë dhe Sodium Hyaluronate

 

PЁRDORIMI

Aplikojeni cdo mëngjes në  fytyrë, qafë  dhe dekolte . Përshtatur për   lëkurë sensitive .

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori